Mini Elephant - dla Malucha   

 

To osobna grupa Dzieci najmłodszych. Do naszego mini przedszkola -  przyjmujemy dzieci od ok 2,5 roku życia.

 

 

 

 

Dzieci w tej grupie znajdują się pod szczególną opieką. Grupa jest kameralna a każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Podstawowym celem jakim się kierujemy jest tutaj usamodzielnianie dzieci w zakresie zachowania się podczas codziennych czynności dnia ,  jak ubieranie , jedzenie , zabawy  oraz przygotowanie dzieci do pobytu w przedszkolu.

 

 

UWAGA   ZAPRASZAMY :  

Dzieci najmłodsze , które jeszcze nie chodzą do naszego przedszkola zapraszamy dodatkowo wraz  z rodzicem lub opiekunem na warsztaty raz w tygodniu , czas trwania zajęć 1,5 godz.  .

 

W programie :   spotkanie z Panią Nutką ,  warsztaty plastyczne , warsztaty sensoryczne , kreatywny konstruktor i zabawy - budowy z klocków Lego  Duplo oraz inspiracje tematyczne - zabawy z ciastoliną i pierwsze rysowanki .

 

 

 

 

 

   Dla nas najważniejsze są Dzieci , priorytetem jest  : 

- Zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i stworzenie jak najbardziej domowych warunków.

- Zapewnienie opieki wychowawczej i pielęgniarskiej w postaci kadry z najlepszymi kwalifikacjami.

- Indywidualne podejście do każdego dziecka wspomagając jego rozwój

- Żywienie dzieci  zgodne z obowiązującymi normami oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb.

- Zapewnienie doraźnej pomocy psychologicznej i metodycznej. 

 

Całodzienny pobyt dziecka w grupie najmłodszej - mini przedszkolu-  odbywa się w sposób wykorzystujący ich naturalną wrażliwość i ciekawość z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych dziecka. Przestronne sale zabaw i ogród pozwalają na prowadzenie szerokiej gamy zajęć ruchowych, ogólnorozwojowych oraz artystycznych.